Cesta k nám:

Tramvají č. 4:

Vystoupíte na zastávce „Masarykovo nám.“, tj. 5. zastávka od konečné na Borech a 2. od zastávky „V sadech Pětatřicátníků“ (centrum), na Klatovské třídě. Po jedné straně ulice se rozkládá náměstí a obchodní akademie, po druhé straně jsou obchody a Hypoteční banka, která je na rohu Bendovy ulice. Naše kancelář se nachází v páté budově po levé straně od Klatovské třídy. Napovědět by Vám mohly i naše poutače se šipkami.

Trolejbusem č. 16:

Pokud pojedete z Bor vystoupíte na zastávce „Koperníkova“, tj. 7. zastávka od konečné na Borech a je umístěna před křižovatkou s Bendovou ulicí. Dojdete na křižovatku, dáte se vpravo, přejdete křižovatku se Skrétovou ulicí a ulicí Kardinála Berana a po pravé straně se nachází naše kancelář, označená černobílým logem. Pokud pojedete z centra vystoupíte na zastávce „Koperníkova“, která je 2. od zastávky „U Práce, Americká“. Půjdete pěšky touto ulicí směrem k nádraží ČD Jižní předměstí, minete křižovatku s ulicí Plachého, dále křižovatku s Nerudovou ulicí a na třetí křižovatce odbočíte vlevo. Pokračujete přes křižovatku se Skrétovou ulicí a ulicí Kardinála Berana a za okamžik po pravé straně, podle černobílých poutačů poznáte naši kancelář.

Autem:

Z centra (sady Pětatřicátníků) po Klatovské třídě:
  • Pokud jedete z centra (sady Pětatřicátníků) po Klatovské třídě, odbočíte vpravo na čtvrté světelné křižovatce (po pravé straně je na rohu Hypoteční banka).
Z Bor po Klatovské třídě:
  • Pokud jedete z Bor po Klatovské třídě, můžete odbočit vlevo na třetí světelné křižovatce, do ulice V Bezovce a hned na další křižovatce odbočit vpravo a pokračovat Mánesovou ulicí. Minete náměstí Českých bratří, světelnou křižovatku s Borskou ulicí a přejedete most přes železniční trať. Pokračujete rovně Koperníkovou ulicí a na druhé křižovatce za mostem odbočíte vpravo, přejedete křižovatku se Skrétovou ulicí a „T“ křižovatku s ulicí Kardinála Berana a po pravé straně se nachází naše kancelář, označená černobílým logem.